Hakkımızda

İnternette gezinirken harcadığı sürede yeni bilgiler edinmeyi ve ilginç verileri keşfetmeyi sevenlerin içerik platformu Cool Karga’ya hoş geldiniz!

Cool Karga zamanını pazarlama, fitness, yaşam, kültür, lifestyle, sanat, sağlık ve trivia bilgiler öğrenerek değerlendiren kişilere özgün ve gerçek bilgileri ücretsiz olarak sunmayı amaçlayarak 2021 yılında hayata geçirilmiş bir dijital mecradır.

Cool Karga’nın amacı doğru ve az bilinen bilgiyi dijital bir külliyata dönüştürerek internet ortamında kalıcı hale getirmek ve bilgiye erişmek isteyen tüm bireylere bu doğrultuda destek olmaktır.

Cool Karga’nın ekibi iletişim, pazarlama ve spor alanlarında uzun yıllar yazarlık – habercilik – eğitmenlik yapmış kişilerden oluşmakla birlikte, doğru bilginin yayılmasına destek olmayı görev edinmiş kişilerden meydana gelmektedir.

Cool Karga’nın sosyal medya hesaplarını takip ederek diğer platformlardan da iletişim, pazarlama, dijital ve spor alanında gerçek ve isabetli bilgiler edinebilirsiniz.

Bizleri ziyaret ettiğiniz ve değerli vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederiz. Burada geçirdiğiniz her bir saniyenin karşılığını alabilmeniz adına çok sıkı bir şekilde çalışmaktayız.

Herhangi bir sorunuz veya geri bildiriminiz var ise lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.